Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/itrust/domains/rentandshare.lt/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/general.php on line 1275
Apie mus - Rent and Share

Apie mus

Automobilių parko valdymo profesionalai

Esame tam, kad pasiūlytume verslo įmonėms įvairiapusius mobilumo sprendimus – automobilių parko nuomos ir priežiūros paslaugas. Reikia dar lankstesnio varianto? Galime pasiūlyti automobilių dalijimosi paslaugą. Mūsų motto – įsiklausant į kliento poreikius, kurti jam pridėtinę vertę.
Rent&Share komanda – tai daugiau kaip 20 metų patirtį Lietuvos ir tarptautinėse automobilių rinkose sukaupę profesionalai, žinantys viską, kas yra susiję su automobiliais, jų pardavimu, nuoma, priežiūra ir parko valdymu. Automobiliai – mūsų hobis. Mūsų privalumas – puikus automobilių verslo išmanymas, patirtis dirbant su įvairiais automobilių prekių ženklais, turimi kontaktai, infrastruktūra ir rinkoje nauji technologiniai verslo valdymo sprendimai.
Jei Jums reikia biuro, galite jį išsinuomoti. Jei reikia dizainerio, paslaugą užsisakote. Kodėl tai negali galioti Jūsų automobilių parkui? Gali! Ypač dabar, kai iš verslo tikimasi lankstumo, tvarumo ir atsakomybės. Rent&Share paslaugos skirtos padaryti Jūsų verslą tvaresniu. Sekame naujausias rinkos tendencijas, tad klientams galime pasiūlyti tvarius ir naudingus sprendimus, kurie leistų įmonės parke turėti švaresnius ir taupesnius automobilius.

Kodėl rinktis mūsų paslaugas?

Optimizuosime Jūsų verslo kaštus

Suteiksime Jūsų verslui lankstumo

Prisidėsite prie tvaresnių sprendimų aplinkai