Paslaugos

Automobilių parko valdymas

Automobiliai – dažno verslo būtinybė bei įvaizdžio dalis. Tačiau už jų slepiasi kasdienybė: priežiūra, remontas, nusidėvėjimas, pardavimas po eksploatacijos ir daug kitų rūpesčių.  Bet kuri įmonė, turinti daugiau nei 3 automobilius, susiduria su dilema – įdarbinti vadybininką, kuris juos prižiūrėtų, ar pirkti paslaugą iš profesionalų.

Žinome viską, kas susiję su automobiliais, jų remontu ir priežiūra. Mūsų siūloma automobilių parko valdymo paslauga padės Jums optimizuoti verslo kaštus. Galime atnaujinti ir padėti valdyti jau turimą Jūsų automobilių parką. Taip pat galime sukurti Jums pritaikytą automobilių parką „nuo nulio“ ir perduoti Jums arba jį valdyti už Jus.

Automobilių parko valdymo paslauga apima įmonės turimų automobilių priežiūrą: garantinius remontus, valymus, plovimus, skysčių, padangų keitimą ir pan. Parko valdymas taip pat apima ir kaštų valdymą. Tai stebėjimas, kiek automobiliai įmonei kainuoja per mėnesį: kuro sąnaudos, finansavimo, nuvertėjimo, bei kiti kaštai. Mes turime technologinius sprendimus, kaip sekti Jūsų sąnaudas ir jas optimizuoti.

Mes padėsime jums greitai ir palankia kaina parduoti jau panaudotus automobilius: įvertinsime automobilių kainas, parengsime automobilius pardavimui, rasime pirkėją, įgyvendinsime sandorį.

 

Darome viską, kad Jums nereikėtų sukti galvos dėl rūpesčių, susijusių su automobiliais.
Susiekite su mumis >>

 

Autoparko priežiūrą patikėkite šį darbą išmanantiems ir jį mylintiems profesionalams
Mūsų konkurencinis pranašumas – rinkoje nauji verslo valdymo sprendimai – leidžia kiekvienam klientui skirti maksimumą dėmesio
Nesame rinkos naujokai, mus žino ir pažįsta, saugome savo reputaciją, tad esame patikimi partneriai.

Automobilių parko įsigijimas

Nusprendėte išplėsti automobilių parką, o gal norite jį atnaujinti? Suprantame koks opus Jūsų verslui gali būti automobilių parko nusidėvėjimas. Mes išrinksime ir padėsime įsigyti tokių prekės ženklų lengvuosius ir komercinius automobilius, kurie atitiks Jūsų įmonės statusą ir veiklos poreikius.

Jums tereikia apsispręsti, kieno balanse patogiau laikyti Jūsų verslo automobilius: savo, ar paslaugos teikėjo. Galime turėti Jūsų automobilius mūsų įmonės balanse ir Jums juos nuomoti. Jei norite turėti savajame – padėsime automobilių įsigyti. Turime stiprią perkamąją galią ir galime pasiūlyti palankesnes sąlygas, nei tos, kurias paprastai gautumėte, bandydami  įsigyti patys.

Pasirūpinsime naudotų automobilių pardavimu kuo palankesnėmis sąlygomis. Patikėdami naudotų automobilių pardavimą profesionalams, sutaupysite laiko. Mes įvertinsime automobilių techninę ir išorės būklę, sutvarkysime, nuplausime ir pilnai paruošime automobilius pardavimui. Rasime pirkėją ir sudarysime sandorį.

Mes Jums patarsime

  • Koks šiuo metu rinkoje esantis automobilio modelis geriausiai atitinka jūsų verslo poreikius

  • Kokius automobilius pirkti, kad einamieji eksploatacijos kaštai būtų mažiausi

  • Kokius automobilius rinktis, kad jų nuvertėjimas būtų mažiausias

Mūsų know-how ir solidi patirtis dirbant su įvairiais prekių ženklais padės rasti Jums optimaliausią automobilio markę.
Žinome būdus, kaip sumažinti išlaidas įsigyjant automobilius.
Žinome, kokio automobilio Jums reikia, kad jo nuvertėjimas būtų mažiausias.

Automobilių nuoma

Esate verslo startuolis ir lankstumas – Jūsų prioritetas? O gal jau turimi automobiliai paseno morališkai, nebetenkina Jūsų verslo poreikių arba tiesiog norite atnaujinti parką, bet apsispręsti trukdo galutinė kaina? Mes tam ir esame, kad Jums padėtume. Panaudosime visą know-how ir rasime Jums pritaikytą automobilių nuomos sprendimą.

Suprantame, kad bet kuris automobilis įmonės veikloje – svarbus įrankis. Verslo galimybės investuoti į automobilių parką turi būti subalansuotos su teikiama nauda. Įsigydami automobilius ir juos valdydami patys, galite nežinoti, kokių išlaidų galite patirti per visą automobilių eksploatavimo laikotarpį. Ypač – jei tai kelių metų laikotarpis.

Automobilių nuoma – idealus variantas, kai norite neapsunkinti savo verslo balanso nepagrindinę vertę kuriančiu turtu ir tiksliai planuotis mėnesio išlaidas.

Mes užtikriname mūsų klientams galimybę planuotis išlaidas. Numatome, kiek laiko bus eksploatuojami automobiliai, apskaičiuojame kokia bus vieno mėnesio įmoka. Jums patogu, nes žinote, koks yra fiksuotas vieno mėnesio mokestis ir kas jį sudaro.

Mes įsiklausysime į Jūsų poreikius, juos išgirsime ir pasiūlysime geriausius sprendimus.
Panaudosime sukauptą patirtį ir žinias, kad automobilių mėnesio nuomos įmoka būtų Jums patraukli.
Mūsų paslaugos suteiks Jūsų verslui lankstumo, mobilumo, nereikės sukti galvos dėl automobilių parko priežiūros.

Automobilių dalijimosi paslauga

Kaip veikia ši paslauga? Kelios geografiškai greta įsikūrusios įmonės gali naudotis uždaru automobilių parku. Jį gali sudaryti tiek lengvieji, tiek komerciniai automobiliai. Tarkime, Jūsų verslas toks, kad Jums nereikia automobilio kasdien arba turite tik vieną automobilį, kuriuo naudojasi keli darbuotojai. Netoli Jūsų įsikūrusios įstaigos ar įmonės veikia panašiu principu. Su šiuo mūsų sprendimu lengvai galėsite patenkinti staiga atsiradusį papildomą automobilių poreikį. Be to, uždaro automobilių parko dalijimasis užtikrina švaros palaikymą automobiliuose, automobilių tausojimą ir daug didesnį automobilių pasiekiamumą klientams  – priešingai nei atvirose dalijimosi paslaugose.
Dalijimosi uždaru automobilių parku paslaugos vertė klientams – tvarumas ir kaštų taupymas. Jei savo įmonėje turite automobilį, kuris ilgesnį laiką stovi nenaudojamas, vadinasi, jis praranda vertę ir generuoja kaštus. O staiga prireikus papildomo transporto tam tikram laikotarpiui, sunku rasti tinkamą sprendimą. Tačiau, jei kelios įmonės naudojasi uždaru automobilių parku, kuriama vertė ne tik įmonei, bet ir tausojama aplinka. Jei esate lankstaus verslo ir tvarumo fanas – ši paslauga kaip tik Jums!

Kelių įmonių dalijimasis vienu automobilių parku – Lietuvos rinkoje naujovė. Mes įsitikinę, kad ši paslauga suteiks Jūsų verslui momentinio lankstumo ir patogumo. Dar vienas mūsų noras – siūlant šią paslaugą, paskatinti verslą naudotis tvariais sprendimais.

Esame pradininkai, siūlantys tokią paslaugą.
Nesuksite galvos nei dėl parko, nei dėl jo valdymo. Prireikė automobilio vienai dienai, vienai savaitei ar mėnesiui – ir jį jau turite.
Jei Jūsų įmonės filosofija orientuota į tvarius sprendimus – tuomet mums pakeliui

Parašykite mums